O nas

Stacjonarny oraz internetowy sklep elektroniczny HoSt – IT, z nami zaopatrzysz swój dom lub firmę w sprzęt komputerowy i akcesoria informatyczne.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców w branży IT, oferujący bogaty wybór sprzętu najlepszej jakości oraz niezbędnych akcesoriów komputerowych. Urządzenia elektroniczne, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym, dobieramy ze szczególną starannością, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W asortymencie sklepu online znajdziesz między innymi laptopy, komputery stacjonarne (PC), monitory, drukarki, a także akcesoria, takie jak myszy do komputerów, klawiatury, pady. Oferujemy sprzęt elektroniczny zarówno nowy, jak i poleasingowy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czym się zajmujemy ?

Serwis

W naszym punkcie stacjonarnym, oprócz sprzedaży produktów elektronicznych, świadczymy również usługi informatyczne i serwisowe. Nasi profesjonaliści służą pomocą nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom i instytucjom.

Oferujemy komputery stacjonarne (PC), notebooki i laptopy poleasingowe w atrakcyjnych cenach

Używany sprzęt komputerowy poleasingowy to gwarancja dobrej jakości, przy utrzymaniu przystępnych, niskich cen. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego dla siebie urządzenia elektronicznego po leasingu? Chętnie pomożemy – mamy w tym doświadczenie. Czekamy na kontakt!

Profesjonalne doradztwo

Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów.

pc-build-computer-4136383

jesteśmy zespołem ekspertów i mamy duże doświadczenie w pomocy przy wyborze odpowiedniego sprzętu komputerowego. Poza sklepem prowadzimy również inne usługi informatyczne i serwisowe. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę i naprawdę znamy się na rzeczy!

Twoje zadowolenie z zakupów w naszym sklepie z elektroniką to dla nas priorytet.